3.kolo SL mladších žáků - turnaj v Hostivicích.

Dnes dopoledne odehrál náš tým mladších žáků dvě utkání v rámci 3.kola Středočeské ligy - skupiny MIX ve sportovní hale v Hostivicích a domů se vrátil bez bodového zisku, v obou utkáních odešel poražen ......................

V sobotu 12.října odehrál kutnohorský tým mladších žáků třetí podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy mladších žáků – skupiny MIX a to ve sportovní hale v Hostivicích. Původní místo turnaje bylo venkovní hřiště v Libčicích nad Vltavou, z důvodů nepříznivého počasí přeložil pořadatel akci do sportovní haly v Hostivicích.

V letošním ročníku této skupiny startuje 8 týmůHC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, HC Všenory, SK Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem a v každém ze 6.podzimních kol se  odehrají 2 turnaje po 4 účastnících, kde na každý tým čekají 2 nebo 3 utkání s hrací dobou 2x15 minut. A startují v ní týmy smíšené, tedy složené z chlapců i děvčat.

V sobotním mistrovském turnaji odehrál tým SPARTY Kutná Hora 2 utkání, a to s HC Kolín a s „domácím“ SOKOLEM Libčice. A domů se vrátil bez bodového zisku, když v obou utkáních prohrál.

V úvodním utkání prohrál o 3 branky s Kolínem, když v poločase vedl soupeř o 5 branek. V první polovině 2.poločasu 6 brankovou šňůrou přešel do 1 brankového vedení, to však neudržel a závěr lépe zvládl tým soupeře. Škoda, Kolín byl určitě k poražení.

V tom druhém prohrával s Libčicemi v poločase již o 7 branek, a nakonec svému soupeři podlehl o 10 branek. Tým Libčic byl v tomto utkání jasně lepší.

Smíšený kutnohorský tým mladších žáků / složený ze 6 dívek a 6 chlapců / sice v turnaji tentokrát nebodoval, za snahu a nasazení v obou utkáních ale zaslouží určitě pochvalu.

Střelecky se nejvíce dařilo bratrské dvojice Pařízek Daniel – Pařízek David, prosazovali se též Chudoba, Kremla a Benešová. Ostatních 5 hráčů a hráček přidalo již jedinou branku.

HC Kolín

2 0  :  1 7

11 : 6

SOKOL Libčice

2 0  :  1 0

12 : 5

Ostatní výsledky: Libčice - Příbram 21:11, Kolín - Příbram 19:19.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Bartáková /br/, Lebeda O. / br / - Pařízek Dan. 8, Pařízek Dav. 7, Chudoba 4, Kremla 4, Benešová 3, Špírová 1, Faltýnová E., Myslivečková, Svobodová a Veber. Trenéři: Salák Alois ml. – Pařízková Ivona.

A jak hodnotil dvě sobotní utkání trenér SPARTY Alois Salák ml. ?

Tento turnaj se nám nepovedl. S Kolínem jsme se o výsledek přetahovali, ale nakonec jsme závěr zápasu nezvládli. Libčice nám předvedly rychlou házenou, se kterou jsme nedokázali držet tempo. Celkově jsme dělali hodně technických chyb, špatných přihrávek, nepřesná střelba a nedůrazná obrana.  Přesto si za bojovný výkon všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, protože ani jeden zápas nevzdali a bojovali až do poslední minuty. Musíme se na tréninku lépe připravit a zkusíme podat lepší výkon na dalším turnaji v Sedlčanech.

Ve 4.podzimním kole Středočeské ligy čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v Sedlčanech / pořadatel Příbram /, kde v neděli 3.listopadu odehraje tentokrát 3 utkání, od 9:00 proti Příbrami, od 10:20 proti Mladé Boleslavi a od 11:40 proti Kostelci nad Labem.