6.kolo SL přípravek - mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou.

V sobotu dopoledne proběhl ve Zruči nad Sázavou poslední jarní mistrovský turnaj Středočeské ligy přípravek a mezi devítkou účastníků zde nastoupily také dva týmy našeho oddílu .....................


V sobotu 15.června proběhl na venkovním hřišti házené ve Zruči nad Sázavou poslední, v pořadí šestý jarní mistrovský turnaj Středočeské ligy přípravek, kterého se zúčastnilo 9 týmů, z toho dva týmy SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A opět bez skóre, výsledků a tabulek. Nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

 

Sobotního turnaje ve Zruči nad Sázavou se tedy zúčastnilo 9 týmů – HC Kolín 1+2+3, KOVOFINIŠ Ledeč nad Sázavou 1+2 / host z Kraje Vysočina /, SPARTA Kutná Hora 1+2 a domácí JISKRA Zruč nad Sázavou 1+2.

Hrálo se na 2 zmenšených hřištích a každý tým odehrál 5 utkání s hrací dobou 1 x 8 minut.

 

Doprovod SPARTY jako vždy vše podstatné zaznamenával a tak jsou k dispozici sestavy i branky hráčů obou dvou týmů kutnohorské přípravky v tomto posledním jarním mistrovském turnaji.

 

V silnější „jedničce“ se brankově nejvíce prosazovala dvojice Max Pektor – Jakub Stibůrek, dařilo se též dvojici Jakub Pánek – Klára Jelšovková. Ve slabší „dvojce“ se nejvíce brankově prosazoval Ben Jirkovský. Ale dobré výkony podali i všichni ostatní, kteří se sobotního mistrovského turnaje ve Zruči nad Sázavou zúčastnili. A všem bez rozdílu patří za příkladné nasazení a bojovnost velká pochvala.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Pektor Max 26, Stibůrek Jakub 19, Pánek Jakub 16, Jelšovková Klára 12 a Buňka Michal 1. Trenéři: Němeček Petr - Salák Alois st.