14.kolo 2.ligy SD: TJ Chodov JM - SPARTA 22 : 19 / 13:8 /

V nedělním odpoledním druholigovém utkání byl náš tým starších dorostenců v pouhých sedmi hráčích domácím poměrně vyrovnaným soupeřem ..........

V neděli 10.března odehrál tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora utkání 14.kola 2.ligy SD-Čechy, ve kterém nastoupil od 13,00 hodin ve sportovní hale pražského týmu - TJ Chodov JM.

Chodov v podzimním utkání SPARTU v jejím domácím prostředí / v Kostelci nad Č.lesy / porazil vysoko 17:38 a v nedělní odvetě byl jasným favoritem.

Kutnohorský tým opět nastoupil bez možnosti střídání / pouze v sedmi hráčích /, ale to se tentokrát na výkonu příliš neprojevovalo. Od úvodních minut bylo totiž utkání poměrně vyrovnané a na konci 10.minuty byl stav 3:3. V dalších minutách domácí získávali přece jenom herní převahu a přešli do vedení – v 15.minutě vedli 7:3, ve 23.minutě 9:4 a 1.poločas skončil vedením domácích týmu o 5 branek – 13:8.

Od začátku 2.poločasu již byla hra dost vyrovnaná a branky padaly po jedné střídavě na obou stranách. Ve 37.minutě měli domácí k dobru 6 branek – 16:10, ve 42.minutě však po šňůře 4 branek snížil kutnohorský tým na dvoubrankový rozdíl – 16:14. Ve 44.minutě vedli domácí 18:15, potom jim však dlouhé minuty hostují obrana a brankář Karlovský nedovolili skórovat a v 55.minutě bylo srovnáno – 18:18. Až po dlouhých 13ti minutách se domácím podařilo dát branku na 19:18, v 58.minutě bylo opět srovnáno – 19:19. V dramatickém závěru se však střelecky dařilo pouze domácím, kteří třemi brankami rozhodli o svém vítězství – 22:19.

Trenér SPARTY Jiří Hasala přes porážku svůj tým pochválil za výborný výkon, v oslabené sestavě bez možnosti střídání jeho svěřenci domácím stačili a v závěru byli blízko bodovému zisku.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Bielický 7, Brož 6, Nádvorník 3, Veselý M. 2, Kuře 1 a Petránek. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 3, VYLOUČENÍ: 1 – 4, SEDMIČKY: 1/1 – 3/1, ROZHODČÍ: Vaník / Plzeň / - Kozler / Hrádek /, DIVÁCI: 23.

Ostatní výsledky 14.kola:

LOKOMOTIVA České Budějovice - HSK TYGŘI Ústí n.Labem 00:00, TJ Náchod - SOKOL BASF Chrudim 34:14, HC Plzeň - LOKOMOTIVA Louny 27:37, KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou a SOKOL Kobylisy měl volno.