15.kolo 2.ligy SD: LOKOMOTIVA Louny - SPARTA 42 : 35 / 22:11 /

V sobotním utkání náš tým dorostenců / opět v sedmi / statečně vzdoroval hlavně ve druhém dějství, ve kterém nastřílel domácím 24 branek ..........

V sobotu 16.března čekalo tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora utkání 15.kola 2.ligy SD-Čechy, ve kterém nastoupil od 17,00 hodin ve sportovní hale v Lounech proti týmu domácí LOKOMOTIVY. Tým Loun v podzimním utkání SPARTU v jejím domácím prostředí / v Kostelci nad Č.lesy / porazil o 4 branky 26:30, po poločasovém vedení 12:19. A v sobotní odvetě byl poměrně jasným favoritem.

Zvláště, když kutnohorský tým opět nastoupil do utkání bez možnosti střídání / pouze v sedmi hráčích /. A tuto roli začal tým domácích  od začátku potvrzovat. V 10.minutě byl stav 10:3, ve 20.minutě 16:7 a 1.poločas skončil vedením LOKOMOTIVY o 11 branek - 22:11.

2.poločas ale dorostenci SPARTY zvládli výrazně lépe. Domácí sice v jeho úvodu navýšili svůj náskok na rozdíl až 13 branek / postupně na 25:12, 27:14 a ve 38.minutě na 28:15 /, v dalších minutách však kutnohorský tým náskok postupně umazával. Do 45.minuty snížil na rozdíl 10 branek / 32:22 /, do 55.minuty na rozdíl 8 branek / 38:30 / a konečná porážka o 7 branek – 42:35 byla celkem přijatelná  / 2.poločas tedy skončil 20:24 ve prospěch  hostující SPARTY /. Zvláště 35 nastřílených branek šesticí borců, hrajících bez možnosti střídání, je velmi dobrý výkon. Nejvíce branek SPARTY zaznamenala dvojice Kuře – Brož / druhý jmenovaný všech 7 ve 2.poločasu /, pochvalu za velmi statečný výkon však zasluhuje všech „sedm statečných“.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Kuře 8, Brož 7, Piskač 6, Bielický 5, Nádvorník 5 a Veselý M. 4. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 2, VYLOUČENÍ: 10 – 7, Č.KARTY: 2 – 1, SEDMIČKY: 3/1 – 7/6, ROZHODČÍ: Větrovský / Č.Budějovice / - Barták / Třeboň /, DIVÁCI: 42.

Ostatní výsledky 15.kola:

KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou - LOKOMOTIVA České Budějovice 23:24, TJ Náchod - TJ Chodov JM 25:22, HSK TYGŘI Ústí n.Labem - HC Plzeň 27:19, SOKOL BASF Chrudim - SOKOL Kobylisy 00:00.