6.kolo 2.ligy SD: SPARTA - KOVOFINIŠ Ledeč 19 : 21 / 10:7 /

Ve včerejším utkání 6.kola opět náš tým starších dorostenců nezvládl 2.poločas a zbytečně ztratil velmi solidně rozehranou partii s týmem od Sázavy ..........

V neděli 28.října přivítal kutnohorský tým starších dorostenců v utkání 6.kola 2.ligy SD-Čechy od 15,30 hodin ve sportovní hale v Kostelci nad Černými lesy tým TJ KOVOFINIŠ Ledeč nad Sázavou.

Dorostenci SPARTY rozehráli utkání poměrně dobře a od úvodních minut byli většinou ve vedení. Ve 4.minutě sice hosté srovnali na 1:1, v 6.minutě byl stav 3:1, ve 12.minutě 5:2, v 17.minutě 7:3 a ve 23.minutě 9:6. A tříbrankovým rozdílem vyhrál kutnohorský tým starších dorostenců i celý 1.poločas, na jeho konci byl příznivý stav 10:7.

Začátek 2.poločasu však vyšel hostům nad očekávání, 5 brankovou šňůrou za prvních devět minut otočili vedení ve svůj prospěch na 10:12. A to poté zvýšili na rozdíl tříbrankový – 11:14 a ve 45.minutě na 12:15. Domácí sice ve 47.minutě snížili na 14:15, v dalších minutách se jim přestalo dařit herně a hlavně střelecky a toho hosté využili k rozhodujícímu náskoku. Do 55.minuty navýšili svůj náskok na rozdíl 5 branek – 14:19. V poslední pětiminutovce sice hráči SPARTY zabojovali a pokusili se o zvrat, snížili již pouze na konečný rozdíl 2 branek. Utkání tak skončilo vítězstvím hostů z Ledče nad Sázavou v poměru 19:21.

Opět se opakoval „scénář“ posledních několika utkání - poměrně dobře rozehraný zápas a poté špatný 2.poločas a tím i ztráta nadějí na dobrý výsledek a zisk bodů. Týmu tentokrát citelně chyběli branky nepřítomného hostujícího úvalského hráče Hnízdila.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Petránek 6, Bielický 4, Nádvorník 4, Brož 2, Kuře 2, Piskač 1, Benešovský, Benko a Veselý M. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 5 – 3, SEDMIČKY: 3/2 – 3/2, ROZHODČÍ: Semerád - Vlk / oba Pardubice /, DIVÁCI: 15.

Ostatní výsledky 6.kola:

TJ Chodov JM - SOKOL Kobylisy 21:25, LOKOMOTIVA České Budějovice - SOKOL BASF Chrudim 27:24, LOKOMOTIVA Louny – TYGŘI Ústí n/Labem 30:26, HC Plzeň  a TJ Náchod měli volno.