9.kolo 2.ligy SD: HC TJ Náchod - SPARTA 42 : 24 / 22:10 /

Ve včerejším utkání 9.kola nestačil náš druholigový tým starších dorostenců na vedoucí tým soutěže z Náchoda a odvezl si domů vysokou porážku ..........

V sobotu 24.listopadu měl kutnohorský tým starších dorostenců na programu utkání 9.kola 2.ligy SD-Čechy, ve kterém nastoupil od 13,00 hodin ve sportovní hale v Náchodě proti domácímu týmu HC TJ Náchod.

Náchod po 8.kole vedl průběžnou tabulku druholigové soutěže s plným bodovým ziskem a byl v tomto utkání naprosto jasným favoritem.

A tuto roli také od úvodních minut sobotního utkání naplňoval. Již ve 3.minutě vedl 3:0, v 6.minutě 6:1 a v 15.minutě 14:5. Ve druhé polovině 1.poločasu hráči SPARTY přece jenom zmírnili brankostroj domácích, přesto byl výsledek po prvních 30ti minutách jednoznačný – 22:10.

A obraz hry se příliš neměnil ani v poločase druhém. Domácí tým byl jasně lepší a postupně navyšoval svůj náskok. Ve 40.minutě byl stav 27:14, v 50.minutě 35:17 a konečný výsledek utkání byl 42:24.

Náchod tak potvrdil svou letošní výbornou výkonnost a připsal si další vítězství. Tentokrát po jednoznačném průběhu, protože po všech stránkách kutnohorský tým jasně převyšoval. Kádr týmu domácích byl velmi vyrovnaný a o branky se rozdělilo 11 ze 12 hráčů v poli. Z týmu SPARTY se střelecky výrazněji prosazoval Hnízdil / s 11 brankami nejlepší střelec celého utkání /, ostatní pouze sporadicky. A to na lepší výsledek nemohlo proti tak kvalitnímu soupeři stačit.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Hnízdil 11, Bielický 3, Kuře 3, Nádvorník 3, Brož 2, Benešovský 1, Veselý 1, Petránek a Piskač. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 3 – 3, Č.KARTY: 1 – 0, SEDMIČKY: 3/2 – 4/3, ROZHODČÍ: Blanar / Liberec. / - Haramul / Mělník /, DIVÁCI: 25.

Ostatní výsledky 9.kola:

SOKOL Kobylisy - HC Plzeň 40:22, KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou – TJ Chodov JM 25:24, SOKOL BASF Chrudim - LOKOMOTIVA Louny 26:39, LOKOMOTIVA České Budějovice a SHK TYGŘI Ústí nad Labem měli volno