5.kolo 2.SL starších žáků - turnaj v Kolíně.

V neděli odehrál náš "B" tým starších žáků 3 utkání 2.středočeské ligy v sousedském Kolíně a domů se vrátil bez bodového zisku, ve všech 3 utkáních na soupeře nestačil a odešel vysoko poražen ..........

V neděli 5.listopadu odehrál „B“ tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora tři utkání 5.kola 2.STŘEDOČESKÉ LIGY, když se ve sportovní hale Borky v Kolíně postupně střetl s týmy HC TJ AŠ Mladá Boleslav, SPARTAK Příbram a SOKOL Bělá pod Bezdězem.

V letošním ročníku Středočeské ligy startuje 13 týmů, rozdělených na 1.ligu a 2.ligu. V 1.lize bude hrát 7 týmů - HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Úvaly A, SOKOL Úvaly B a SPARTA Kutná Hora A, ve 2.lize je 6 týmů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora B. V obou skupinách se hraje turnajovým způsobem, v podzimní části proběhne 6 kol, v 1.lize každý tým odehraje v turnaji 2 utkání, ve 2.lize 2-3 utkání, vše s hrací dobou 2x20 minut.

„B“ tým starších žáků SPARTY tedy čekala v neděli v kolínské sportovní hale Borky tři utkání a domů se vrátil bez bodového zisku, ve všech třech utkáních za svými soupeři herně o dost zaostával a přes velkou snahu odešel 3x vysoko poražen.

V tom úvodním prohrál o 15 branek s Mladou Boleslaví, když v poločase ztrácel 8 branky. Ve druhém utkání proti Příbrami v poločase prohrával již o 14 branek, konečný rozdíl byl potom 18-ti brankový. A ani v posledním utkání proti Bělé se nic podstatného nezměnilo, v poločase prohrával o 7 branek a nakonec z toho byla prohra o 15 branek.

Střelecky se nejvíce prosazovala dvojice KailVojna, o ostatní branky se podělilo dalších 6 hráčů z 9, kteří zasáhli do hry v poli. I přes tři vysoké porážky si zaslouží kutnohorský „B“ tým starších žáků za snahu a bojovnost určitě poděkování a uznání.

13 : 6

SESTAVA a BRANKY SPARTY B v turnaji celkem: Kudlík /br/ - Kail 12, Vojna 10, Němeček 6, Dudla 5, Němec 4, Hubal 2, Kremla Tob. 2, Janoušek 1 a Kaucner V. Trenér: Chvojka Vít.

Další výsledky z kolínského turnaje:

Kolín – Ml.Boleslav 10:14, Příbram – Kostelec 22:27, Kolín - Kostelec 23:24, Ml.Boleslav - Bělá 12:24, Příbram - Kolín 25:27.

A jak hodnotil tři nedělní utkání trenér SPARTY Vít Chvojka ?

Dnes odehrál náš "B" tým starších žáků v Kolíně tři mistrovské zápasy, které ale výsledkově nedopadly nejlépe. Všechny zápasy skončily našimi prohrami, ale zápas od zápasu bylo vidět na týmu postupné zlepšování. Hráči předvedli výkony na hranici svého maxima. Nezbývá než všem hráčům poděkovat za předvedené výkony.

V sobotu 18.listopadu čekají „B“ tým starších žáků SPARTY tři utkání posledního 6.podzimního kola, ve kterých se ve sportovní hale v Mladé Boleslavi postupně utká s domácí Mladou Boleslaví, poté s Příbramí a nakonec s Bělou pod Bezdězem.