3.kolo SL starších žákyň - turnaj v Kutné Hoře.

V neděli dopoledne odehrál náš tým starších žákyň dvě utkání 3.podzimního kola Středočeské ligy v domácím prostředí sportovní haly Klimešky a herně se mu zde vůbec nedařilo, obě utkání prohrál ...................

V neděli 6.října měl tým starších žákyň oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu 3.podzimní kolo Středočeské ligy, ve kterém ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici odehrál další dvě utkání – od 9:00 s Poděbrady a od 12:05 s Bělou pod Bezdězem.

V letošním ročníku této soutěže startuje 7 týmů – HÁZENÁ Mělník. HÁZENÁ Poděbrady, LIONS Hostivice, SK Hudlice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, na podzim proběhne 6 kol a v každém 2 mistrovské turnaje střídavě u každého účastníka. V nich odehraje každý tým 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut. Celkově tedy čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 12 utkání.

Tým starších žákyň SPARTY si vedl v nedělním domácím mistrovském turnaji nepříliš úspěšně, herně se mu nedařilo a z obou utkání odešel poražen.

V prvním utkání prohrával s Poděbrady v poločase již o 6 branek a nakonec stejným rozdílem se soupeřem z lázeňského města prohrál.

Ve druhém utkání nestačil na Bělou pod Bezdězem, se kterou sice v poločase prohrával pouze o 2 branky, konečný rozdíl byl však devítibrankový.

Tým starších žákyň SPARTY tentokrát na soupeře herně ani výsledkově nestačil, přesto je třeba ocenit celý kolektiv za nasazení a bojovnost. Týmy soupeřů byly tentokrát prostě lepší.

Brankově se tadičně nejvíce prosazovala Procházková, do střelecké tabulky se dokázalo prosadit dalších 7 hráček.

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem:

Bartáková /br/, Rudolfová /br/ - Procházková 13, Danielová 6, Honzová 4, Chocholová 3, Sixtová 2, Vlášková 2, Benešová 1, Chválná 1, Josková a Růžičková. Trenérky: Špírová Eva – Pařízková Ivona.

Další výsledky kutnohorského turnaje:

Příbram - Bělá 20:20, Poděbrady - Příbram 29:28.

Výsledky turnaje v Mělníku:

Hostivice - Mělník 32:15, Hudlice - Hostivice 00:00, Mělník - Hudlice 00:00.

A jak hodnotil dvě nedělní utkání trenér SPARTY Alois Salák ml. ?

V brance holky podržela Eliška Rudolfová a Aneta Bartáková. V útoku nám chybí pohyb bez míče,
proměňování vyložených šancí a sedmimetrových hodů.  Toho soupeřky lehce využily a v klidu zvyšovaly
svůj brankový náskok. Musíme se tedy na tréninku zaměřit na tyto chyby a na příštím turnaji své výkony
zlepšit. Děkujeme domácímu diváckému publikum, které holky podpořilo k lepšímu výkonu.

Mistrovský turnaj 4.kola STŘEDOČESKÉ LIGY odehraje tým starších žákyň SPARTY v sobotu 19.října ve sportovní hale v Hostivicích, kde se utká od 9:55 s Mělníkem a od 12:05 s vedoucími Hostivicemi.